معادن تراورتن ایران

سنگ تراورتن در استان اصفهان

استان اصفهان یکی از فعال ترین مناطق در صنایع سنگ کشور است. در این استان تمام مراحل تولید و فرآوری سنگ طبیعی به طور متمرکز و پراکنده انجام می گیرد.

استان اصفهان با داشتن حدود 150 معدن سنگ ساختمانی اولین استان اصفهان در ذخیره و بهره برداری از سنگ طبیعی کشور است و با تولید سالانه 4 میلیون و 200 هزار تن سنگ، در رتبه نخست از لحاظ حجم تولید سنگ است.

اگرچه تمام انواع سنگ از جمله گرانیت و مرمریت و تراورتن با شرایط مختلف در استان اصفهان استخراج می شود اما بیش ترین تولید معادن اصفهان به سنگ تراورتن اختصاص دارد به طوری که 85 درصد معادن سنگ اصفهان به استخراج تراورتن مشغول هستند.

بیش از 2 هزار واحد سنگبری در شهرک های صنعتی محمود آباد، دولت آباد، رضوانشهر و . . . این استان را به بزرگترین قطب فرآوری سنگ در کشور تبدیل کرده است که نیمی از نیاز سنگ ساختمانی کشور را فراهم می سازد.

قرار گرفتن استان اصفهان در مرکز کشور و دسترسی مناسب و آسان،حاشیه امنیت بالا، وجود نیروهای متخصص در امر تولید سنگ و حضور مدیران با سابقه از مزیت های تجاری در صنعت سنگ استان اصفهان است.

در خرید های کلان و عمده سنگ تراورتن به خاطر نقش های طبیعی و سورت های متعدد سنگ، حضور در محل کارخانه های بزرگ سنگبری برای خرید مطمئن بسیار به صرفه خواهد بود.

1 دیدگاه

به گفتگو بپوندید و نظر خود را به ما بگویید.

خرید فالوور اینستاگرامپاسخ
2019-01-31 در 11:54 ب.ظ

بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

نظری دهید